Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / wrzesień 2017 / Funduszowo w Chrzanowie

Funduszowo w Chrzanowie

Chrzanów - to kolejne miasto, do którego zawitała Strefa Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie".

Funduszowo w Chrzanowie

Festiwal "Małopolska myśli o Tobie" w Chrzanowie, 24.09.2017 r.

Odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w niedzielę, 24 września 2017 r., na Placu 1000-lecia w Chrzanowie mieli okazję spotkać się z z Magdaleną Nowaczewską, zwyciężczynią 5. edycji programu "MasterChef" oraz beneficjentką Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego. Nie zabrakło prezentacji kulinarnych i degustacji.

Ponadto młodzi Małopolanie mogli uzyskać informacje dotyczące możliwości, jakie daje udział w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonych dla osób do 30. roku życia, w tym z niepełnosprawnościami.

Eksperci informowali też o Bilansie Kariery, specjalistycznej usłudze doradczej, świadczonej w ramach projektu "Kierunek Kariera", pozwalającej na podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do skorzystania z dofinansowania (nawet do 87%) na szkolenia językowe, ogólne (w tym prawo jazdy kat. A i B) i komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Organizatorem festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.strefa.fundusze.malopolska.pl.