Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / wrzesień 2017 / Marka osobista i portfolio podczas spotkania doradców zawodowych w Krakowie

Marka osobista i portfolio podczas spotkania doradców zawodowych w Krakowie

Marka osobista, warsztaty "Portfolio" i obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery były głównym tematem spotkania doradców zawodowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.

27 września w Krakowie odbyło się spotkanie koordynacyjne poświęcone nowym narzędziom stosowanym w poradnictwie zawodowym, w obliczu zmieniającego się rynku pracy w Małopolsce.

Podczas spotkania przedstawiono kierunek zmian będący odpowiedzią na oczekiwania klienta korzystającego z usług poradnictwa zawodowego oraz rolę usługi w procesie uczenia przez całe życie. Zaprezentowano najnowsze trendy w przedstawianiu marki osobistej i możliwości wykorzystania technik marketingowych do jej budowania.

Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z efektami prac metodycznych doradców z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, których rezultatem jest program warsztatu „Portfolio – pomnóż swoje umiejętności i możliwości”. Ponadto reprezentanci instytucji uczestniczący w spotkaniu zachęceni zostali do włączenia się w obchody tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 

Prezentacje ze spotkania dostępne są TUTAJ.