Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Aktualności / Rok 2017 / wrzesień 2017 / Usługi blisko mieszkańca Dąbrowy Tarnowskiej

Usługi blisko mieszkańca Dąbrowy Tarnowskiej

Czas na Dąbrowę Tarnowską - to kolejne miasto, w którym gościć będzie Strefa Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie".

Usługi blisko mieszkańca Dąbrowy Tarnowskiej

fot. UM WM

Już w niedzielę, 17 września zapraszamy na stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w Strefie Funduszy Europejskich na Rynku w Dąbrowie Tarnowskiej. Będziemy na Państwa czekać na od godz. 13.00 z informacjami na temat możliwości, jakie daje udział w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonych dla osób do 30. roku życia, w tym z niepełnosprawnościami. Zaplanowano także różnego rodzaju prezentacje kulinarne i degustacje, przygotowane też przez uczestników projektu "Usamodzielnienie przez pracę", realizowanego przez Prodictum Sp. z o.o. ze środków unijnych.

Osoby bezrobotne powyżej 30. roku życia będą mogły poznać ofertę pomocy w ramach projektów realizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Eksperci będą też informowali o Bilansie Kariery, specjalistycznej usłudze doradczej, świadczonej w ramach projektu "Kierunek Kariera", pozwalającej na podsumowanie dotychczas nabytych umiejętności, po to, aby móc je w efektywny sposób wykorzystać w dalszym rozwoju. Bilans Kariery stanowi także pierwszy krok do skorzystania z dofinansowania (nawet do 87%) na szkolenia językowe, ogólne (w tym prawo jazdy kat. A i B) i komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Organizatorem festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.strefa.fundusze.malopolska.pl.