Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje

Szukasz pracy? Przyjdź do Tauron Areny Kraków

We wtorek, 23 maja 2017 r., w TAURON Arenie Kraków odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości "Majówka z pracą". Weźmie w nich udział 100 wystawców z lokalnego rynku pracy.

Adresatami targów, które organizuje Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, są osoby bezrobotne i poszukujące pracy.

Udział w wydarzeniu to okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

W targach będą uczestniczyć firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń i poradnictwa zawodowego (zobacz listę).

Wśród wystawców znalazł się również Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Doradcy zawodowi w godz. od 10.00 do 14.00 (ul. Stanisława Lema 7) będą promowali usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, w tym usługę Bilansu Kariery, pozwalającą określić swoje predyspozycje zawodowe i mocne strony. Ponadto będzie można zapytać o rynek pracy, a także przygotować się do spotkania z pracodawcą i skonsultować przygotowane dokumenty aplikacyjne. Na targach będzie również obecny doradca EURES.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.