Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Europejski Fundusz Społeczny / Gwarancje dla młodzieży / Małopolskie Gwarancje dla Młodzieży / Aktualności / Zapraszamy na Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zapraszamy na Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zastanawiasz się nad wyborem drogi zawodowej lub planujesz rozwój kariery? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

XIV Targi Pracy, objęte patronatem honorowym przez dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Jacka Pająka, odbędą się w czwartek, 12 października 2017 r. Organizuje je Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w godz. od 10.00 do 15.00 zainteresowani - oprócz konsultacji z doradcą zawodowym - uzyskają informacje o zajęciach i warsztatach organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie oraz o Bilansie Kariery - usłudze pozwalającej na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, w tym nieudokumentowanych. Bilans Kariery daje też szansę na otrzymanie bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe oraz kursy prawa jazdy kat. A i B. W trakcie targów będzie również obecny doradca EURES.

Szczegółowy program wydarzenia oraz lista wystawców znajdują się na stronie www.kariery.uek.krakow.pl

Wstęp na targi jest bezpłatny (Kraków, ul. Rakowicka 27, pawilon S).