Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Małopolski rynek pracy / Badania i analizy / Internetowa Biblioteka Małopolskich Obserwatoriów

Internetowa Biblioteka Małopolskich Obserwatoriów

Osoby zainteresowane badaniami rynku pracy, prowadzonymi przez inne instytucje niż Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, zapraszamy do odwiedzenia Internetowej Biblioteki Małopolskich Obserwatoriów. Biblioteka dostępna jest na stronie zrealizowanego w WUP w Krakowie projektu Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji.

IBMO gromadzi informacje o umieszczonych w internecie opracowaniach na temat rynku pracy, edukacji, integracji społecznej i równości szans oraz przedsiębiorczości. Powstała w czerwcu 2009 r. dzięki współpracy Małopolskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji z Małopolskim Obserwatorium Polityki Społecznej.

IBMO opisuje i umożliwia bezpośredni dostęp do ponad 1600 publikacji, wydanych przez organy administracji publicznej (samorządowej i rządowej), agendy rządowe oraz krajowe i zagraniczne instytuty badawcze. Wśród nich znajdują się raporty z badań, analizy, ekspertyzy, biuletyny, podręczniki i artykuły naukowe. Zebrane opracowania dotyczą przede wszystkim Polski i województwa małopolskiego.

 

www.obserwatorium.wup-krakow.pl/biblioteka