Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / WUP / Zamówienia publiczne / Zamówienia do 30 000 euro - rozeznanie rynku / Opracowanie ekspertyzy charakterystyki powiatowych rynków pracy w Małopolsce w oparciu o dane podatkowe w ramach projektu "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych"
« Grudzień 2017 »
Grudzień
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

Opracowanie ekspertyzy charakterystyki powiatowych rynków pracy w Małopolsce w oparciu o dane podatkowe w ramach projektu "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych"

Opracowanie ekspertyzy charakterystyki powiatowych rynków pracy w Małopolsce w oparciu o dane podatkowe w ramach projektu "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych"

W ramach procedury rozeznania rynku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do składania ofert na przygotowanie ekspertyzy charakterystyki powiatowych rynków pracy w Małopolsce w oparciu o dane podatkowe w ramach projektu pn. "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.4” Modernizacja publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia oraz lepsze dostosowanie ich do potrzeb rynku pracy” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zamówienie obejmuje wykonanie analiz i przygotowanie raportu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 

Zamówienie planowane jest do realizacji w okresie listopad 2016 r.

Oferenci zobowiązani są do wyceny poszczególnych etapów zamówienia zgodnie z formularzem. Oferty należy dostarczyć na adres e-mail: jzap@wup-krakow.pl do dnia 02.11.2016 r. do godz. 12.00. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych (oferta musi obejmować wykonanie całości przedmiotu zamówienia).

W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania przesłanej oferty.

Zamawiający dopuszcza, że zamówienie zostanie wykonane przez jednego autora lub konsorcjum autorskie. W przypadku wyboru konsorcjum autorskiego zawarta zostanie umowa z wykonawcami tworzącymi konsorcjum. W tej sytuacji Wykonawcy ponoszą solidarną odpowiedzialność za realizację umowy.

Złożone oferty nie stanowią oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu Ustawy Prawo zamówień publicznych, jest rozeznaniem rynku na potrzeby oszacowania wartości zamówienia.

Ponadto Zamawiający zastrzega sobie prawo przeprowadzenia kolejnych rozeznań rynku.

W przypadku pytań/wątpliwości w zakresie  prowadzonego rozeznania cenowego prosimy o   kontakt z p. Justyną Zapałą-Więch pod nr tel. (12) 42 87 867.