Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / WUP / Zamówienia publiczne / Zamówienia do 30 000 euro - rozeznanie rynku / Opracowanie ekspertyzy siły powiatowych rynków pracy w Małopolsce w ramach projektu "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych"
« Październik 2017 »
Październik
PnWtŚrCzPtSbNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 

Opracowanie ekspertyzy siły powiatowych rynków pracy w Małopolsce w ramach projektu "Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych"

W ramach procedury rozeznania rynku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do składania ofert na przygotowanie ekspertyzy siły powiatowych rynków pracy w Małopolsce
w ramach projektu pn.
"Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.4” Modernizacja publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia oraz lepsze dostosowanie ich do potrzeb rynku pracy” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zamówienie obejmuje wykonanie analiz i przygotowanie raportu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 

Zamówienie planowane jest do realizacji w okresie wrzesień-październik 2016 r.

Oferenci zobowiązani są do wyceny poszczególnych etapów zamówienia zgodnie z formularzem. Oferty należy dostarczyć na adres e-mail: mlen@wup-krakow.pl do dnia 19.09.2016 r. do godz. 8.00. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych (oferta musi obejmować wykonanie całości przedmiotu zamówienia).

W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania przesłanej oferty.

Zamawiający dopuszcza, że zamówienie zostanie wykonane przez jednego autora lub konsorcjum autorskie. W przypadku wyboru konsorcjum autorskiego zawarta zostanie umowa z wykonawcami tworzącymi konsorcjum. W tej sytuacji Wykonawcy ponoszą solidarną odpowiedzialność za realizację umowy.

Złożone oferty nie stanowią oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu Ustawy Prawo zamówień publicznych, jest rozeznaniem rynku na potrzeby oszacowania wartości zamówienia.

Ponadto Zamawiający zastrzega sobie prawo przeprowadzenia kolejnych rozeznań rynku.

W przypadku pytań/wątpliwości w zakresie  prowadzonego rozeznania cenowego prosimy o kontakt z p. Marią Leńczuk pod nr tel. (12) 42 87 861.