Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Start / Usługi rynku pracy / Praca za granicą / Doradcy i asystenci EURES / Pośrednicy pracy realizujący zadania EURES w powiatowych urzędach pracy Małopolski

Pośrednicy pracy realizujący zadania EURES w powiatowych urzędach pracy Małopolski

Doradcy i asystenci EURES są dostępni w każdym powiatowym urzędzie pracy w Małopolsce. Udzielają informacji na temat ofert pracy w Unii Europejskiej, a także na temat warunków życia i zatrudnienia (np. poziomu płac i wynagrodzeń, kosztów utrzymania, podatków, szkolnictwa, zasiłków socjalnych i praktyk rekrutacyjnych).

Adresy poszczególnych powiatowych urzędów pracy znajdują się tutaj.

Urząd

Imię i nazwisko

Telefon

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Monika Zając

mzajac@pup-bochnia.pl 

Ewa Szklarz

eszklarz@pup-bochnia.pl 

Czesława Maliszczak

cmaliszczak@pup-bochnia.pl 

14 614 92 87 

 

14 614 97 20

 

14 614 97 41

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Tomasz Leszczyński

eures@pup-brzesko.pl

14 664 62 79

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Katarzyna Kunert-Grudzień

eures@pup-chrzanow.pl

32 753 38 62

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Magdalena Ciuruś

mciurus@pupdt.pl

14 642 24 78

wew. 109

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Nina Radzik

euresgorlice@praca.gov.pl ; eures@pup.gorlice.pl

18 353 55 20; 18 353 63 07

wew. 101

Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej

Justyna Czech

justyna.czech@pup.limanowa.pl

18 333 78 29

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie 

Anna Marciniak

posrednik1@gupkrakow.pl   

12 686 81 51

Barbara Wolanin

posrednik2@gupkrakow.pl

12 686 81 52

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Grzegorz Borecki

gborecki@pup-miechow.pl ;

41 382 23 73

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Edyta Nowicka-Opryszek

e.opryszek@praca.myslenice.pl

12 372 96 24

Sądecki Urząd Pracy w Nowym Sączu

Jarosław Gliński

jglinski@sup.nowysacz.pl

18 442 99 63

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Kmak Małgorzata

mkmak@pup.powiat-ns.pl

18 440-08-08

wew. 507

Powiatowy Urząd  Pracy

w Nowym Targu

Barbara Górska-Tobiasiewicz

eures@pup.nowytarg.pl

18 266 56 91

wew. 251

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Edyta Kowal

kroleures@praca.gov.pl

32 643 43 48

wew. 222

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Beata Zajas

eures@pup.oswiecim.pl

33 842 49 07 wew. 1104

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Anna Dymek

adymek@pup.proszowice.pl

12 386 10 80

wew. 32

Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Małgorzata Harańczyk

krsu@praca.gov.pl

33 870 89 16

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Agnieszka Małochleb-Słowik

agnieszka.m-slowik@up.tarnow.pl

14 688 23 69

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Joanna Kiszczak

jkiszczak@praca.gov.pl

33 875 26 22

wew. 270

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Anna Pabian

eures@pupwieliczka.pl

12 289 70 18

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Małgorzata Kosmowska

mkosmowska@pup.zakopane.org.pl

18 202 17 88

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Oddział Kraków

Urszula Broś

ubros@uppk.pl

 12 299 74 28

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia Krzeszowice

 

Łukasz Kłeczek      

lkleczek@uppk.pl

12 282 20 50

 

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia Skawina

 

Magdalena Żmuda 

mzmuda@uppk.pl

12 276 16 93

 

 Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia Słomniki

 

Angelika Stefańczyk              

astefanczyk@uppk.pl

12 388 23 98

 

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Biuro Współpracy i Promocji

Paulina Belska        

pbelska@uppk.pl

12 299 74 37

ZZ WUP Kraków w Tarnowie

doradca EURES w WUP

Wioletta Niewola

wnie@wup-krakow.pl

wojewódzki asystent EURES w WUP

Alina Schab

aschab@wup-krakow.pl

14 626 99 40

ZZ WUP Kraków w Nowym Sączu

wojewódzki asystent EURES w WUP

Katarzyna Krzak

kkrzak@wup-krakow.pl

18 442 94 90

WUP Kraków

doradca EURES w WUP

Anna Nowak

eures@wup-krakow.pl

12 424 07 35

 

 powrót na górę strony